Centrum voľného času

 

Centrum voľného času, Brusno 622 ako súčasť Základnej školy s materskou školou, Brusno 622.

 

 Správa CVČ 2016/2017

 

 Ponuka krúžkov 2017/2018 

Rozvrh týždennej činnosti CVČ

Prihlášku nájdete TU


 

Udalosti

BRUSNIANSKA LATKA

 

Dňa 28. septembra 2016 sa v areáli ZŠ s MŠ Brusno uskutočnil 1.ročník Brusnianskej latky pre deti základných škôl. Pod záštitou bývalého reprezentanta Slovenska v atletike Petra Horáka súťažilo takmer 50 detí zo ZŠ s MŠ v Brusne, ZŠ s MŠ Ľubietová a ZŠ s MŠ Slovenská Ľupča. Súťaž prebehla v dvoch vekových kategóriách pre 6. a 7. ročník a pre 8. a 9. ročník. Víťazmi sa stali Vekonika Surá spoločne s Adrianou Konvičnou zo ZŠ s MŠ Slovenská Ľupča, Dominik Šrot a Sára Dlhošová zo ZŠ s MŠ Brusno a Filip Medvec zo ZŠ s MŠ Ľubietová, ktorý dosiahol najlepší výkon 160 cm.

 

Fotogalériu nájdete TU