Výsledky 2016/2017

Výsledky 2015/2016

Naše dievčatá skončili na druhom mieste na oblastných majstrovstvách v MidiCool Volley a postúpili na M SR V MidiCool Volley ktoré sa uskutočnia dňa 23-24. 6. v Bratislave

Dňa 26.5.2015 sa naše dievčatá Veronika Muchová, Zdenka Šuhajdová s IX. A., Dagmara Tomášková, Lenka Vasilovčíkova, Natália Peťková a Alexandra Živická s VIII.B. zúčastnili finále oblasti v MidiCool Volley. Ktoré sa konalo na našej pôde, kde výborne reprezentovali našu školu a s druhého miesta postúpili na M SR v MidiCool Volley do Bratislavy medzi  16 najlepších družstiev s celého Slovenska.

FOTOGALÉRIU NÁJDETE TU

Naše dievčatá vyhrali oblastné majstrovstvá v Mini Cool Volley a postúpili na M SR V Mini Cool Volley do Trenčína 3.6.2015.

Dňa 19.5.2015 sa naše dievčatá Sára Dlhošová, Kristína Hohošová, Adriana Šuhajdová zo VII. B, Dominika Kobzošová a Emma  Šelestová zo VI.B a Ema Tomková z V.B zúčastnili finále oblasti, v Mini Cool Volley, kde výborne reprezentovali našu školu a z prvého miesta postúpili na M SR v Mini Cool Volley do Trenčína medzi  16 najlepších družstiev z celého Slovenska.

FOTOGALÉRIU NÁJDETE TU

NAŠE VOLEJBALISTKY POSTÚPILI NA KRAJSKÉ KOLO DO DETVY

Dňa 27.1.2015 sa žiačky 9.A Kristína Haviarová, Veronika Muchová, Zdenka Šuhajdová a 8.B Dagmar Tomášková, Viktória Krajčírová, Natália Peťková, Alexandra Živická, Simona Kobzošová, Lenka Vasilovčíková a Kristína Obuchová zúčastnili Obvodného kola vo volejbale žiačok ZŠ. Kde jednoznačne zvíťazili a postúpili do Krajského kola v Detve.

Dievčatám gratulujeme a držíme palce.

Výsledkovú listinu NÁJDETE TU