VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

Diskusná téma: VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

Pani učiteľka

Dátum: 09.06.2019 | Vložil: Rodič

Som teraz rodič ale ja keby som mala takú super a dobru učiteľku tak chodím do školy z radosťou ja viem čo je to sa trápiť v škole nie tieto detičky. Môžu byť radi ze majú takú zlatú z veľkým srdcom a veľkým U. Ja som nemala také šťastie na ucitelov.

Re:Pani učiteľka

Dátum: 18.06.2019 | Vložil: Jana

Milí rodičia, poznáte len jednu stranu mince, nezávisli psychológovia majú na problém iný nazor, skúste si ho prečítať. V triede nemôžu existovať rozdiely medzi deťmi, deti si učiteľ nesmie selektovat, pretože dieťa je veľmi citlivé a vnimave na takéto situácie. Vaša pani učiteľka to, ale robí. Vtieravi a nevtieravi rodičia? Pani učiteľka už vystriedala niekoľko škôl - a dôvod? Skúste si to o!veriť! A čo do budúcna? Koľko bude mat detí vyvolených a kolko nie? Kto bude trpieť potom?

Parkovanie

Dátum: 31.05.2019 | Vložil: Rodič

Dobrý deň, prosím Vás nemôžete urobiť niečo s parkovaním pri telocvični, nakoľko sú vyjazdené jamy, stačilo by dosypať štrk, pretože je tam veľký skok, čím si poškodzujeme vozidlá. Z prednej strany ste nám uzavreli miesto na parkovanie, do dvora nesmieme a vzadu je to v katastrofálnom stave. Už by sa to parkovanie mohlo konečne nejako doriešiť. Vychýrená škola ale čo sa týka parkovania - najhoršie.

Re:Parkovanie

Dátum: 31.05.2019 | Vložil: Alexander sabo - riaditel

Dobry den, uplne s vami suhlasim. Je to tam skutocne nevhodne na parkovanie. Tento problem spolocne s ou uradom riesime uz niekolko rokov. Zial, predmetne parcely su vo vlastnictve cca 20 majitelov. Chceli sme ich odkupit, alebo aspon zobrat do najmu, dokonca nam stacilo, keby sme ziskali od majitelov suhlas na vystrkovanie. Zial, ked co i len jeden nedal suhlas, tak riesenie je v nedohladne. Skusime este raz poziadat vlastnikov o pochopenie a uvidime.

Dievčenské záchody

Dátum: 17.05.2019 | Vložil: Rodič

Pekný deň, chcem sa opýtať , či vám príde normálne , že dievčatá zo 6.B triedy šikanujú mladšie žiačky základnej školy . Veľa krát sa mi moje dieťa sťažovalo že ju žiačky 6. B pred ostatnými žiakmi zosmiešnujú , ponižujú a dokonca prišlo už aj k fyzickému násiliu ! Dievčatá neustále postávajú pri zábradlí , vulgárne sa vyjadrujú na adresu môjho dieťaťa ! Prosím o okamžitú nápravu , pokiaľ nie , budeme to riešiť s políciou .

Re:Dievčenské záchody

Dátum: 17.05.2019 | Vložil: Rodič

Dobrý deň, toto isté som už riešila aj ja, nakoľko dievčatá neustále provokujú moju dcéru z čoho má neskôr problemi ona....správanie dievčat je nehorazne...vyprosim si aby na moju dcéru niekto hovoril, že šikanuje deti!!!!!

Re:Re:Dievčenské záchody

Dátum: 17.05.2019 | Vložil: Alexander Šabo - riaditel

Dobry vecer.
Urcite sa podnetom budeme zaoberat. V nasej skole nie je pripustne ziadne ponizovanie a ine formy sikany . Samozrejme efektivnejsie a doslednejsie by sme cely problem mohli riesit, keby ste prisli do skoly a oznamili nam udalost aj s konkretnymi podrobnostami.

Stránka školy

Dátum: 25.01.2019 | Vložil: Peter

Chcem sa opýtať prečo mi nejde stránka školy? Pracujete na tom alebo sa za tým počítačom zabávate? ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ

Re:Stránka školy

Dátum: 28.01.2019 | Vložil: webmaster

Na základe štatistiky návštevnosti webovej stránky školy za posledné obdobie a k dnešnému dňu je zrejmé, že sa zobrazuje štandardným spôsobom. Skúste prosím zaktualizovať Váš webový prehliadač.

Lad

Dátum: 22.01.2019 | Vložil: Rodic

Dobrý deň kedy pán školník posype lad v areály skoly a škôlky?A skrinky na prvom stupni by sa tiež už konečne mali dať do poriadku dakujem.

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok