VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

Diskusná téma: VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

bus

Dátum: 14.11.2019 | Vložil: ridicia

dobry den, kedy bude premavat skolsky bus pan riaditel? po zastavkach vidime plagaty, ze volejbalovy fan bus... a skolsky?

Re:bus

Dátum: 14.11.2019 | Vložil: Alexander Šabo - riaditel

Dobry den, skolsky bus je uz v predajni. V priebehu buduceho tyzdna nam ho predajca odovzda a nasledne zacne premavat. Fanbus je jednorazova aktivita, ktoru si zabezpecuju priamo fanuskovia za komercnu cenu.
Dakujem.

Podakovanie

Dátum: 08.11.2019 | Vložil: Demská

Neviem, ci spravne pisem, ale nenasla som vhodnu rubriku...
Touto cestou, by som sa chcela podakovat vsetkym p.ucitelkam, za vcerajsiu super akciu Halloween Party, ktoru pripravili pre nase deti. DAKUJEM VAM za vas cas a profesionalnost a zaroven s hravostou, s ktorou bola akcia pripravena a uskutocnena

Re:Podakovanie

Dátum: 10.11.2019 | Vložil: Pisiova

Sme radi, ze sa Halloweenska party detom pacila. Potesili aj mile slova. Aj vdaka nim nas nasa ucitelska praca bude este viac bavit.

Slušnosť

Dátum: 15.10.2019 | Vložil: Pavol Urbančok

Dobrý deň prajem. Musím konštatovať, že niektoré príspevky ma celkom pobavili. A chcem sa len opýtať, nebolo by slušné zo strany rodičov podpísať sa pod svoj dotaz?

Google ReCaptcha-2 bol zlomený!

Dátum: 14.10.2019 | Vložil: Helenrag

Ahoj.

Kde môžem stiahnuť XEvil zadarmo na svojich webových stránkach?
Mám informácie z vašej podpory. XEvil je naozaj najlepší program pre riešenie captcha, ale potrebujem najnovšiu verziu.

Vďaka.

Re:Google ReCaptcha-2 bol zlomený!

Dátum: 16.10.2019 | Vložil: webmaster

Dobrý deň, odporúčam Vám obrátiť sa na tvorcu alebo predajcu.

Preliezacka

Dátum: 08.10.2019 | Vložil: Danka

Dobrý den,viac rodičov si už všimlo,že preliezacka nie je vo veľmi vyhovujucom stave,je vychylena na jednu stranu. Chcem sa opýtať,či je v pláne náprava. Ďakujem

Re:Preliezacka

Dátum: 08.10.2019 | Vložil: Alexander sabo - riaditel

Dobry vecer. Pracujeme na vyzve uradu vlady SR, kde sa uchadzame o € na vybudovanie uplne noveho detskej zostavy preliezok. Samozrejme staru musime zabezpecit. V pravidelnych intervaloch ju kontroluje revizny technik. Hned rano dam skontrolovat stav preliezky. Dakujem.

Kruzky

Dátum: 08.10.2019 | Vložil: Lucia

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať, aký je rozpis krúžkov (konkrétne pre prvákov), kedže nikde som žiadne info nenašla.Ďakujem!!!

1 | 2 | 3 | 4 >>

Pridať nový príspevok