VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

Diskusná téma: VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

Výsledky

Dátum: 06.07.2020 | Vložil: Lenka

Dobrý deň, kedy budeme mať výsledky skúšok do športovej triedy? Ďakujem

Dátum: 29.06.2020 | Vložil: rodič

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, kto rozhoduje o tom do koľkej bude otvorená škôlka v mesiaci júl. Nakoľko si myslím, že zavrieť škôlku o 15.30 je veľmi skoro. Ako pracujúci rodič mám čo robiť aby som stihla dieťa vyzdvihnúť v tomto čase. Preto som vám chcela poprosiť či by nebolo možné aby škôlka bola otvorená do 16.00. Ďakujem pekne

Re:MŠ

Dátum: 29.06.2020 | Vložil: Mgr. Daniela Šanková

Dobrý deň, na základe rozhodnutia zriaďovateľa a riaditeľa ZŠ s MŠ Brusno, prevádzka materskej školy zostáva do 15.30 hod. Dodatok o prevádzke a vnútornom režime MŠ je platný od 1.6. 2020 do 31.7.2020. Rodičia boli o tom oboznámení a podpisovali, že ho berú na vedomie. Prevádzka MŠ je aj z toho dôvodu do 15.30 hod, lebo sa naďalej robí dôkoladná dezinfekcia celej mš, na základe pokynov z ministerstava školstva.

Thank you

Dátum: 21.06.2020 | Vložil: MartinFal

It is very nice to read your site, thank you very much for your work, it's great!

Mikrobus

Dátum: 15.06.2020 | Vložil: Malcekova

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať či bude zabezpečený mikrobus pre dochadzajuce deti do školy a ak áno, tak v akom čase. Ďakujem pekne za odpoveď.

Re:Mikrobus

Dátum: 16.06.2020 | Vložil: alexander šabo - riaditeľ

Z organizačných dôvodov mikrobus bude zabezpečený až od septembra.

ŠKD

Dátum: 04.06.2020 | Vložil: Rodič

Dobrý deň, chcem sa spýtať, prečo sú všetci žiaci 1. stupňa (okrem tretiakov) spolu v družine hore na chodbe aj vonku, a to ešte aj bez rúšok? Cez vyučovanie musia byť len vo svojej skupine a ešte aj na chodbu a na WC musia ísť s rúškom. Poobede to už neplatí? Aký potom majú zmysel opatrenia doobeda? Keby prišla kontrola, obstáli by ste?
Ďakujem.

Re:ŠKD

Dátum: 05.06.2020 | Vložil: Gruberova

Po skončení vyučovania sú prváci na chodbe,druháci sú v malej telocvični,štvrtáci sú v triede. Do jedálne chodíme v skupinách s rúškami. Na školskom dvore sa deti hrajú v skupinách. Rúška pri hre na dvore nemajú.

Re:Re:ŠKD

Dátum: 05.06.2020 | Vložil: Rodič

Ďakujem za šikovnú odpoveď, ale oči mi ešte dobre slúžia a aj moje dieťa má ústa, ktorými vie rozprávať, ako to v škole vyzerá. Takže, prosím, nezavádzajte.

Pridať nový príspevok