Deň narcisov

20.04.2016 21:47

DEŇ NARCISOV 2016.

Je už tradíciou, že každý druhý piatok v mesiaci apríl, zaplavia mestá a obce Slovenska žlté kvietky – NARCISY. Tak to bolo aj 15.apríla 2016, kedy sa uskutočnil výročný, 20.ročník zbierky Ligy proti rakovine. Do ulíc sme teda vyšli aj my s našimi detičkami a spoločne sme sa posnažili prispieť aspoň malou finančnou čiastkou pre tých, ktorí to veľmi potrebujú.  No a keďže išlo o výročnú zbierku, aj my sme sa posnažili, a vďaka Vám všetkým (žiakom, rodičom, občanom obce Brusno, ale aj jej návštevníkom) sa nám podarilo tento rok vyzbierať rekordnú sumu peňazí, a to je 401,22€.

Týmto Vám chceme veľmi pekne poďakovať a už teraz sa tešíme ako o rok tohtoročný rekord prekonáme. Ešte raz VEĽKÁ VĎAKA VÁM VŠETKÝM!

Základná škola s materskou školou Brusno