Farebný týždeň 2016

24.10.2016 16:17

Farebný týždeň 2016

„Prší, prší len sa leje...“ Aj týmito slovami by sme mohli opísať počasie posledných dní. Lenže  slniečko sa nám predsa len občas ukáže a my si práve vtedy všimneme, že niečo sa zmenilo. Pýtate sa ČO?

   Odpoveď je veľmi jednoduchá...všade okolo nás je akosi farebnejšie. Pani jeseň nám opäť ukázala svoju čarovnú moc a prírodu zafarbila nádhernými jesennými farbami.

   Aj na prvom stupni sme sa preto rozhodli, že sa trošku „prifarbíme“, no nepomaľovali sme si tvár, ale sme si do školy nosili oblečenie rôznych farieb a zdravé, farebné pochúťky na desiatu. Pani učiteľky nám dávali body, čím sme sa zapojili do malej farebnej súťaže, ktorej výsledky sú takéto:

1.miesto:    I.ročník

2.miesto:    II.ročník

3.miesto:    III.ročník

Víťaznej triede gratulujeme a odmenu odovzdáme na popoludní so strašidielkami, na ktoré sa už teraz veľmi tešíme

Fotogalériu nájdete TU