Farebný týždeň na prvom stupni našej ZŠ

25.10.2015 21:48

   A opäť prišiel čas , keď sa príroda pohrala s farbami a našu krásnu krajinu zamaľovala do nádherných farieb jesene. Podobne to bolo aj na našom prvom stupni, pretože v pondelok 5.9. sa u nás začal FAREBNÝ TÝŽDEŇ, ktorý bol farebný nielen pre naše oči, ale aj pre naše brušká. Žiaci všetkých štyroch ročníkov si každý deň do školy nosili oblečenie farby daného dňa, a pritom si ešte aj pochutnávali na zdravých dobrotách z prírody. V pondelok sme chrumkali mrkvičky a jabĺčka, v utorok zasa uhorky, či papriku, v stredu sme papkali jabĺčka a dokonca aj citróny, vo štvrtok zasa pomaranče alebo modré hrozno, no a piatok sme pili biele mliečko, alebo ochutnávali jogurty, či syry.

   To však nebolo všetko, pretože naše pani učiteľky nám každé ráno zapisovali body, z ktorých sa na konci týždňa urobilo vyhodnotenie, a tu sú výsledky:

                                            1.miesto – 2.A a 3.A trieda

                                            2.miesto – 4. A trieda

                                            3.miesto – 1.A trieda

   Víťazom, ale aj porazeným srdečne gratulujeme a tešíme sa na Halloween, kde na víťazov čaká malá odmena

Fotogalériu nájdete TU