Jeseň na 1. stupni ZŠ

09.11.2018 21:37

JESEŇ NA 1. STUPNI ZŠ

Jeseň pani bohatá nám odovzdala svoju úrodu a listy zafarbila do  farebných šiat. Prvý školský mesiac september sa deti na 1. stupni snažili, aby  školský rok začali dobre. Jesenné mesiace sme si spríjemňovali rôznymi akciami. Farebný týždeň sa niesol v znamení zdravého jedla a vitamínov, ktoré naše telo potrebuje. Deti sa farebne obliekali a nosili si každý deň zdravú desiatu. Tretiaci a štvrtáci sa zúčastnili plaveckého výcviku vo wellness Bystrá a pod vedením inštruktorov zdokonalili svoje plávanie. V októbri sme sa vybrali na prechádzku do prírody púšťať šarkany. Triedy vyzdobili listami a jesennými nástenkami. V rámci exkurzií spoznali nové mestá. Štvrtáci navštívili múzeum máp v Kynceľovej, pre tretiakov bol zážitok strašidielkové čítanie v detskej knižnici v Banskej Bystrici. Dobre sme sa zabavili aj na Strašidelnej party, zasúťažili sme si a zatancovali. Už teraz sa tešíme do pripravovaného kina a bábkového divadla.

Fotogalériu nájdete TU