Okresné kolo Biologickej olympiády - kat. C, projektová časť

18.02.2019 21:47

Okresné kolo Biologickej olympiády – kat. C

projektová časť

Dňa 12.02.2019 sa konal 53. ročník okresného kola Biologickej olympiády v kategórii C. Súťaž sa uskutočnila v Centre voľného času na Havranskom v Banskej Bystrici. Našu školu reprezentovali dve šikovné žiačky a to Petronela Kočická z 8.A triedy a Ema Tomková z 9.B. Obidve boli úspešnými riešiteľkami danej projektovej časti okresného kola, kde Petronela skončila na 1. mieste s názvom projektu: „Voda stolová, pitná a filtrovaná – ktorá je tá pravá?“. Ema skončila ako druhá s projektom: „Tejpovanie poraneného ramena pri smečovaní“. Obidve žiačky získali diplomy a vecné ceny a zároveň postupujú do krajského kola olympiády, ktoré sa bude konať dňa 20.03.2019 v ZŠ Moskovská v Banskej Bystrici.

Súťažiacim gratulujeme a držíme palce v ďalšom kole!

RNDr. PaedDr. Mgr. Martin Ramaj, učiteľ biológie

 

Fotogalériu nájdete TU