Supertrieda - 3.A

06.06.2016 20:37

Krajské kolo v Banskej Bystrici

Milí priatelia,

dnes sme odštartovali krajské kolá Supertriedy. Vycestovali sme z upršanej Bratislavy do krásnej slnečnej Banskej Bystrice. Bystrický kraj budú vo finále reprezentovať dve triedy, každá na inú tému :

Žiaci z 3.A triedy zo základnej školy v Brusne pod vedením pani učiteľky Soni Donovalovej s predstavením “Slovensko vedie Európu” , ktorí vedia, ako by sa malo žiť, aby nám bolo dobre, a dokonca vymysleli skvelý spôsob, ako deti môžu zmeniť svet :)     a

študenti 3.A triedy z Evanjelického gymnázia v Banskej Bystrici s pani prof. Michaelou Fidlušovou s predstavením “1.pomoc”, ktorí nás prekvapili dokonalými maskami, výborným scenárom a spontánnou nákazlivou radosťou zo spoločnej práce. Trošku sme sa aj nakazili.