Súťaž o najkrajší účes

02.03.2018 22:05

V stredu 28. februára 2018 sa na našej škole uskutočnila súťaž o najkrajší účes. Súťažili žiaci 5. až 9. ročníka našej školy v kategóriách dievčatá a chlapci.  Atmosféra súťaže bola úžasná ! Chlapci a dievčatá v malej telocvični česali svojich kamarátov a snažili sa vytvoriť najkreatívnejší účes. Všetci sa veľmi snažili. Po 45 minútach sme mali slávnostné defilé týchto "diel" vo vestibule našej školy a nasledovalo bodovanie jednotlivých účesov žiakmi  všetkých tried a porotou.

Najkrajšie účesy v kategórii dievčat vytvorili :

- Emmka Šelestová na hlave Ľubky Kajdovej - žiačky z IX. B triedy

- Terezka Kindernayová úžasný účes s vlasmi Ivanky Debnárovej  - žiačky VIII. A

- z tej istej triedy Deniska  Maljarová  s Adriankou Dávidovou

Všetky dievčatá boli úžasné, pracovali aktívne a zaslúžia si veľký obdiv. Zaveráková Karolínka, Žabková Jarka, Dlhošová Dorotka, Kánová Miška, Alicka Krajčírová, Vikinka Výbošťoková, Nina Máliková, Lilly Poldauf, Lejka Sládeková,Ninka Karovičová, Chiara Krajčírová, Terezka Sanitrová, Emka Valachová, Janka Sokolová, Tamarka Dlhošová, Simonka Kováčová, Sofinka Šelestová, Zuzka Vlčeková i Laurinka Vágnerová.

Chlapci zasa tvorili a vymýšľali. Česali, gelovali, " stajlovali". Sebastian Sylvestr, Baláž Jakub, Alex Hlušek, Peťo Hlušek, Peťo Belica, Robko Huťka, Tobias Brúder, Tomáš Huťka, Matúško Seifer, Miško Rusina, Adrian Kubančík - vytvorili svoje účesy.

Všetci si zaslúžia veľký obdiv za  svoju aktivitu a tvorivosť. Tento nultý ročník sa nám veľmi páčil a na budúci rok ho pri zlepšenej organizácii  určite dáme znova.

Ďakujem dievčatám z deviateho ročníka za pomoc pri organizácii a pani učiteľke Sandre za fotodokumentáciu.

Fotogalériu nájdete TU