Tretiaci v knižnici

04.11.2017 23:03

Čas dušičiek a Helloweenu nás tretiakov zaviedol priamo do knižnice v Banskej Bystrici. Príjemnú cestu vláčikom, krásne slnečné počasie a dobrú náladu nám spestrila ešte aj pani knihovníčka, ktorá nás privítala strašidelným, ale zato zaujímavým príbehom, ktorý sme s napätím počúvali. Potom sme sa zahrali hru, v ktorej sme hádali slová rôznych strašidelných bytostí, no a po hre sme si vyrobili vlastné strašidelné masky. V závere príjemného posedenia sme si poprezerali množstvo kníh, ktoré v knižnici požičiavajú a možno sa  niektorí z nás aj inšpirovali a motivovali do budúceho čítania. Ako perličku na záver sme navštívili obľúbený detský obchod s kopou nádherných hračiek, no a potom sme opäť nastúpili do vláčika, ktorý nás šťastných a zdravých doviezol domov.

Halloween pre nás ešte ani z ďaleka neskončil, pretože už čoskoro, presne 8.11.2017 nás v našej školskej jedálni čaká noc plná strašidiel i strašidielok, na ktorú sa všetci veľmi tešíme J. BU BU BU

Fotogalériu nájdete TU