VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

Dátum: 27.04.2024 | Vložil: Martina

Začiatok vyučovania

Dátum: 23.04.2024 | Vložil: Anonym

Môžem prosím dostať adekvátnu odpoveď prečo sa vyučovanie nezačína o 8:00 ako v bežných školách?

Re:Začiatok vyučovania

Dátum: 24.04.2024 | Vložil: Alexander Sabo - riaditel

Dobry den. Vyucovanie nezacina o 8:00 z dovodu autobusovych a zeleznicnych spojeni z obci, ktorym je spadova skola v Brusne. Poviem svoj nazor, tiez by som bol radsej keby to bolo od 8:00. Z hladiska psychohygieny je to prirodzenejsie.
Pekny den.

Petícia :Neberte deťom Milenu

Dátum: 12.12.2023 | Vložil: Lucia

Dobrý deň, vzhľadom na petíciu ohľadom pani učiteľky Grúberovej sa chcem opýtať čo povedať deťom?Ďakujem

Re:Petícia :Neberte deťom Milenu

Dátum: 13.12.2023 | Vložil: Mgr. Alexander Šabo - riaditeľ.

Dobrý deň, odporúčam deťom povedať, že sa blížia Vianoce, že si treba užiť sneh a tešiť sa na darčeky pod stromčekom.
Téma petície o pani učiteľke Grúberovej je dosť citlivou a odbornou témou a asi nepatrí do tohto priestoru. Kedykoľvek vás a petičný výbor, aj ostatných rodičov privítam na pôde školy, kde môžeme o ďalšom postupe diskutovať.
Pekný deň, Mgr. Alexander Šabo - riaditeľ.

Re:Re:Petícia :Neberte deťom Milenu

Dátum: 15.12.2023 | Vložil: Rodic

Na diskusiu s Vami o tejto odbornej téme radi prídeme. Prosím určite termín.

Re:Re:Re:Petícia :Neberte deťom Milenu

Dátum: 17.12.2023 | Vložil: Alexander Sabo - riaditel

Dobry den.
Navrhujem 18.12. o 9:00 skola, riaditelna. V pripade ineho terminu ma kontaktujte :
0911 338 969.
Pekny den.

Schody

Dátum: 01.12.2023 | Vložil: Rodic

Dobrý deň, tie schody do vstupu na prvý stupeň su veľmi klzké .Dieťa sa mi pošmyklo a skotulalo sa dole po nich takže vymyslite niečo aby nabudúce už viac nedošlo k takej situácii a ďalšia vec posypať parkovisko ďakujem

Re:Schody

Dátum: 03.12.2023 | Vložil: Mgr. Alexander Sabo - riaditel

Dakujem za upozornenie. Zjedname napravu. Pekny den.

Konzultačné hodiny

Dátum: 13.11.2023 | Vložil: Rodič

Dobrý deň, pre budúcnosť tieto konzultačné hodiny by sa nedali rozdeliť na 1 a 2 stupeň v rôznych dňoch?keďže pri troch deťoch je nereálne stihnúť to keď každé dieťa je v inom ročníku . ďakujem

1 | 2 >>