VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

Petícia :Neberte deťom Milenu

Dátum: 12.12.2023 | Vložil: Lucia

Dobrý deň, vzhľadom na petíciu ohľadom pani učiteľky Grúberovej sa chcem opýtať čo povedať deťom?Ďakujem

Re:Petícia :Neberte deťom Milenu

Dátum: 13.12.2023 | Vložil: Mgr. Alexander Šabo - riaditeľ.

Dobrý deň, odporúčam deťom povedať, že sa blížia Vianoce, že si treba užiť sneh a tešiť sa na darčeky pod stromčekom.
Téma petície o pani učiteľke Grúberovej je dosť citlivou a odbornou témou a asi nepatrí do tohto priestoru. Kedykoľvek vás a petičný výbor, aj ostatných rodičov privítam na pôde školy, kde môžeme o ďalšom postupe diskutovať.
Pekný deň, Mgr. Alexander Šabo - riaditeľ.

Re:Re:Petícia :Neberte deťom Milenu

Dátum: 15.12.2023 | Vložil: Rodic

Na diskusiu s Vami o tejto odbornej téme radi prídeme. Prosím určite termín.

Re:Re:Re:Petícia :Neberte deťom Milenu

Dátum: 17.12.2023 | Vložil: Alexander Sabo - riaditel

Dobry den.
Navrhujem 18.12. o 9:00 skola, riaditelna. V pripade ineho terminu ma kontaktujte :
0911 338 969.
Pekny den.

Schody

Dátum: 01.12.2023 | Vložil: Rodic

Dobrý deň, tie schody do vstupu na prvý stupeň su veľmi klzké .Dieťa sa mi pošmyklo a skotulalo sa dole po nich takže vymyslite niečo aby nabudúce už viac nedošlo k takej situácii a ďalšia vec posypať parkovisko ďakujem

Re:Schody

Dátum: 03.12.2023 | Vložil: Mgr. Alexander Sabo - riaditel

Dakujem za upozornenie. Zjedname napravu. Pekny den.

Konzultačné hodiny

Dátum: 13.11.2023 | Vložil: Rodič

Dobrý deň, pre budúcnosť tieto konzultačné hodiny by sa nedali rozdeliť na 1 a 2 stupeň v rôznych dňoch?keďže pri troch deťoch je nereálne stihnúť to keď každé dieťa je v inom ročníku . ďakujem

Re:Konzultačné hodiny

Dátum: 15.11.2023 | Vložil: Mgr. Alexander Šabo - riaditeľ.

Dobrý deň, danou situáciou sa budeme zaoberať. Treba si však uvedomiť, že ďalšej časti rodičov by práve tento formát nevyhovoval z dôvodu, že budú musieť chodiť do školy 2x. Navrhujem riešiť konzultácie a stretnutie s vyučujúcimi individuálne.

ďakujem za otázku.

2 ročník

Dátum: 06.09.2023 | Vložil: Nespokojný rodič

Môžem sa opýtať prečo boli všetci druhaci spojený na náboženstve ( kde moje dieťa sedelo na zemi) moja dcéra plakala že nemá kde sedieť ako je možné ? Že v triede je tak veľa žiakov … nerozumiem prečo sú spojený … dúfam že na rodičovskom združení dostaneme vysvetlenie

Re:2 ročník

Dátum: 07.09.2023 | Vložil: Mgr. Alexander Šabo - riaditeľ.

Dobrý deň.
K otázke "nerozumiem prečo sú spojení ? "
Odpoveď. Nižšie citácia vyhlášky.
Vyhláška č. 223/2022 Z. z.
Vyhláška Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky o základnej škole.
"Na vyučovanie vyučovacích predmetov náboženská výchova a etická výchova sa trieda rozdeľuje na skupiny. Jedna skupina má najviac 20 žiakov. Do jednej skupiny možno spájať žiakov viacerých tried jedného ročníka. Ak počet žiakov v skupine klesne pod 12 žiakov, možno do skupín spájať aj žiakov rôznych ročníkov. Voľbu príslušného vyučovacieho predmetu nie je možné v priebehu školského roka zmeniť "

K problému, že Vaše dieťa sedelo na zemi: Bol som s pánom farárom. Potvrdil informáciu, že niektoré deti sedeli na zemi. Bola to 1. hodina, keď organizácia vyučovania a aj rozdelenie učební nie je definitívne. To znamená, že od ďalšej hodiny náboženstva, sa deti budú vyučovať v takej učebni, aby boli naplnené všetky podmienky pre kvalitný výchovno-vzdelávací proces.

Ďakujem za otázku.

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok