VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

Lad

Dátum: 14.02.2023 | Vložil: Pp

Dobrý deň,bolo by vhodné posypať štrkom parkovisko ,je tam čistý ľad .dakujem

Re:Lad

Dátum: 15.02.2023 | Vložil: Riaditel

Dakujem za upozornenie. Zabezpecim. Pekny den.

Telesná výchova

Dátum: 25.01.2023 | Vložil: Lucia

Dobrý deň, prosím Vás....Boli tu už nejaké sťažnosti na pani učiteľku Šišiakovú, prečo neprichádza k náprave, naopak sa to všetko zhoršuje...Viete, že cez hodiny vôbec nebýva v telocvični so žiakmi, ale v kabinete na mobile? Dokedy bude toto akceptovateľné a bude chránená zhora, keď všetci vieme o týchto problémoch. To sa musí naozaj stať niečo vážne? Je to len otázka času.....Aj včera malo moje dieťa menší úraz na TV, pani učiteľka tam samozrejme zas nebola, takže si to ani nevšimla...Alebo je to potrebné už nahlásiť niekam na kompetentný úrad, aby sa to trošku zmenilo? ĎAKUJEM

Re:Telesná výchova

Dátum: 26.01.2023 | Vložil: Mgr. Alexander Šabo - riaditeľ.

Dobrý deň, môžem Vás poprosiť, aby ste ma telefonicky kontaktovali. 0911338969. Ďakujem

Re:Re:Telesná výchova

Dátum: 26.01.2023 | Vložil: Lucia

Pán riaditeľ, vieme ako to funguje a ako sa to potom odbavuje na deťoch. To nestačia neustále sťažnosti? Niet niekoho, kto by sa našim deťom venoval plnohodnotne na hodinách TV namiesto p. Šišiakovej? Športová škola a na základnej hodine TV si deti robia čo chcú miesto toho, aby cvičili...

Re:Re:Re:Telesná výchova

Dátum: 27.01.2023 | Vložil: Pre luciu

Preco nezavolate do skoly a nepridete za pani ucitelkou osobne? Taketo osobne invektivy sa asi neriesia anonymne alebo pod cudzim menom. Coho sa bojite? Podla mna si to len treba vydiskutovat.

Re:Re:Re:Re:Telesná výchova

Dátum: 27.01.2023 | Vložil: Volebny rok

Ake invektivy? Nebol tento problem aj v minulosti? Bol!
A o com sa s nou ma osobne porozpravat? Ze s kym cetuje? Ci...?

Klucove pojmy: volejbal, rada skoly, volby riaditela

Re:Re:Re:Telesná výchova

Dátum: 30.01.2023 | Vložil: Mgr. Alexander Šabo - riaditeľ.

Dobrý deň, ja Vás chápem. Určite nám všetkým záleží, aby TV ( ako aj iné predmety ) boli odučená plnohodnotne a so 100 % nasadením pani učiteľky. Podobný problém som riešil pred časom. S pani učiteľkou som vykonal pohovor, verím, že podobné problémy sa už nebudú vyskytovať. A deti sa budú na hodine TV zdokonaľovať a na hodiny TV najmä tešiť. V prípade akých koľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Osobne, telefonicky, cez sociálne siete. Ďakujem, prajem všetkým pekný deň.

Obedy

Dátum: 13.10.2022 | Vložil: Zuzana

Dobrý deň, mám dotaz, alebo otázku k obedom. Platím obedy za športovú triedu, no rozdiel medzi obedom za obyčajný druhý stupeň a športovým nieje. Všimli ste si niekedy niekto veľkosť porcií v školskej jedálni? Však je to na posmech...

Re:Obedy

Dátum: 17.10.2022 | Vložil: Andrea Paučová, vedúca ŠJ

Dobrý deň,
Mrzí ma reakcia rodiča, nakoľko si nie celkom presne viem predstaviť, ako vie posúdiť veľkosť porcií na tanieri stravníkov, keďže sa v školskej jedálni nestravuje. Cez obedňajšiu prestávku – prvý výdaj cca 20 minút sa vydáva cez 100 porcií rôznej kategórie a hmotnosti, takže to naozaj vyžaduje rýchlosť a obratnosť kuchárok, a ak sa naozaj stalo, že ste mali menšiu ,,nešportovú“ porciu, určite to nebolo vedome a mrzí nás to. A to, že dospievajúcim deťom, obzvlášť s náročnejšími športovými aktivitami, je porcia jedla v školskej jedálni nepostačujúca, je celkom pochopiteľné. Sú to však normy schválené odborníkmi a váhu normovanej porcie my neovplyvníme.
Ak nechcete odoberať a platiť za ,,športovú stravu“, je možné nahlásiť si zmenu a bude vám účtovaná a dieťaťu podávaná tzv. ,, nešportová strava“ – II. stupeň.
Športová strava je navýšenie normovaného Hlavného jedla o 20% oproti nešportovej strave. Čiže tie rozdiely sú minimálne.
Napríklad pre porovnanie:
váha prírodný bravčový rezeň 1 porcia II. stupeň v surovom stave 80 g, po uvarení 48 g
váha prírodný bravčový rezeň 1 porcia šport. triedy v surovom stave 96 g, po uvarení 58 g
ROZDIEL je 10 gramov (1 dkg)..... no bohužiaľ nie je to 150 gramový rezeň z reštaurácie.
Ďakujeme za dotaz a za Vaše pochopenie.
Paučová, vedúca ŠJ

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok