VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

Mikrobus

Dátum: 27.05.2021 | Vložil: Malčeková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či bude k dispozícii školský mikrobus prevažajúci žiakov do školy. Ďakujem Malčeková

Re:Mikrobus

Dátum: 28.05.2021 | Vložil: Mgr. Alexander Šabo - riaditeľ.

Dobrý deň, Mikrobus nie je verejná doprava. Deti z rozdielnych ročníkov sa stále nemôžu miešať. Viem, znie to absurdne, ale také sú predpisy. Predpokladáme, že s obnovením dopravy začneme až v septembri.

Letné aktivity

Dátum: 02.05.2021 | Vložil: Lenka

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, čo plánuje škola alebo CVČ organizovať počas letných prázdnin? (Futbalový tabor, letná škola,...) Ak áno, tak by som vás chcela poprosiť, aby ste nám rodičom dali vedieť skôr (do konca mája) , aspoň orientačné termíny, pretože letné tábory a dovolenky plánujeme v predstihu. Minulý rok ste ich zverejnili 2 týždne pred koncom školského roka a to už je neskoro. Už sme mali dohodnuté aktivity inde. Ďakujem

Re:Letné aktivity

Dátum: 03.05.2021 | Vložil: Lukáš Šmída ZRŠ CVČ

Dobrý deň,
letné aktivity plánujeme v podobnom rozsahu ako minulé leto. Zatiaľ nemáme informácie ohľadom organizovania letných škôl a organizácia aktivít bude záležať aj od pandemickej situácie. Pokúsime sa zverejniť čo najskôr aspoň predbežné informácie.

Bufet

Dátum: 28.04.2021 | Vložil: Samo

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, nevidím tu na stránke ponuku bufetu. Je momentálne mimo prevádzky?
Ďakujem.

Re:Bufet

Dátum: 28.04.2021 | Vložil: Alexander sabo - riaditel

Ano, bufet je mimo prevadzky. Rozhodneme ako dalej od noveho skolskeho roka.
Pekny den.

zápis do MŠ

Dátum: 27.04.2021 | Vložil: lenka

Dobrý deň, prosím Vás, kedy asi bude prebiehať zápis detičiek do MŠ? ďakujem

Re:zápis do MŠ

Dátum: 29.04.2021 | Vložil: Daniela Šanková ZRŠ

Dobrý deň, zápis bude v máji, presný termín, spôsob zápisu a žiadosť budú zverejnené na webovej stránke školy v priebehu budúceho týždňa.
Pekný deň

zapis

Dátum: 13.04.2021 | Vložil: rodic

Dobrý den, chcela by som sa spytat ci viete kedy bude zapis do 1. rocnika. Dakujem

Re:zapis

Dátum: 14.04.2021 | Vložil: Mária Urbančoková Jakubovie, ZRŠ

Dobrý deň,
zápis do 1. ročníka v šk. roku 2021/2022 bude od 23. apríla do 29. apríla 2021. Podrobnejšie informácie zverejníme čoskoro na webovej stránke školy.

1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok