15.6.2016 Trenčín - M SR MINICOOLVOLLEY 2015/2016 ml. žiačky Mini volejbal ZŠ - krásne 5.miesto.
Gratulujeme dievčatá !!!!
Zostava:

Tomková Ema, Kajdová Ľubica, Piklová Nina, Krajčírová Chiara, Vlčeková Alexandra, tréner - Jaromír Petrík

Vynikajúci úspech aj keď iba 8. miesto na M SR st. žiačok pre VK Brusno 20-22.5.2016 v Žiline, keď sme v tie-breaku dotiahli zo 7:3 na 9:9 aj 11:11 a potom podľahli Snine 15:11, čo nás stálo boj o 5.-6.miesto. V boji o 7.-8.miesto sme podľahli hráčkam Stropkova.
Reprezentovali: Tomášková Dagmar- kapitán, Krajčírová Viktória, Dlhošová Sára, Grúberová Sára, Hohošová Kristína, Tomková Ema, Živická Alexandra - libero, Peťková Natália-náhra, Vasilovčíková Lenka, Obuchová Kristína, tréner Ing. Záchenský Ondrej PhD., Mgr. Martin Rašner.
Ďakujeme za super výkony všetkých hráčok a tešíme sa na Majstrovstvá Slovenska 22-24.jún v Trnave.

Posledný zápas s Liptovským Hrádkom a naše žiačky ZŠ Brusno sa stávajú víťazkami oblasti Stred v st. žiačkach aj v klubových družstvách !!!!

Reprezentovali: Tomášková Dagmar- kapitán, Krajčírová Viktória, Dlhošová Sára, Grúberová Sára, Hohošová Kristína, Tomková Ema, Živická Alexandra - libero, Peťková Natália, Vasilovčíková Lenka, Kobzošová Simona, Obuchová Kristína, tréner Ing. Záchenský Ondrej, PhD.

Ďakujeme za super výkony všetkých hráčok a tešíme sa na Majstrovstvá Slovenska 20-22.máj v Žiline.

12.5.2016 Poltár - ml. žiačky Mini volejbal ZŠ - 1.miesto a postup na celoštátne finále do Trenčína.

Gratulujeme dievčatá a držíme palce!!!!

Zostava:

Tomková Ema, Kajdová Ľubica, Piklová Nina, Krajčírová Chiara, Macáková Barbara, Vlčeková Zuzana, tréner - Jaromír Petrík

Dňa 7.4.2016 sa uskutočnili Majstrovstvá kraja st. žiačok vo volejbale základných škôl v Detve, kde naše žiačky ZŠ Brusno dosiahli vynikajúci výsledok a vo finále porazili ZŠ Poltár.

tréner Ing. Záchenský Ondrej, PhD.

Volejbalový klub Kúpele Brusno

Aktuality: